Home‎ > ‎

ROZŘAZENÍ PO KONKURZU!!!

přidáno: 31. 5. 2013 10:55, autor: Alena Štecková   [ Aktualizováno 6. 6. 2013 4:27 uživatelem Petra Zelenická ]
ZDE NALEZNETE, JAK JSME VÁS ROZŘADILI DO JEDNOTLIVÝCH SKUPIN (MŮŽE SE ZMĚNIT BĚHEM ČERVNA, PODLE VÝKONŮ NA TRÉNINKU) DLE VAŠEHO VÝKONU NA KONKURZU. DŮLEŽITÁ INFORMACE JE, ŽE VŠICHNI ZÁJEMCI BYLI PŘIJATI!!! TAKŽE TEĎ UŽ SE JEN TĚŠIT NA TRÉNINKY A TANČÍÍÍT. 

ROZPIS TRÉNINKŮ BUDE O TOMTO VÍKENDU. PROSÍM VYDRŽTE, NENÍ TO JEDNODUCHÉ!!

Babies Kids
Bendová Kateřina Černá Barbora
Dernerová Nela Demeterová Nikola
Dusilová Natálie Frost Marek

Helmich Ondřej
Modrá Rozalie Hondlová Tereza

Koberová Natálie
Pavlasová Adéla Kubát Dan
Pavlasová Nina Kultová Darina
Pichal Lukáš Kuric Vojtěch
Procházková Tereza Mánková Markéta
Richterová Sabina Mariáková Karolína
Sáveská Karla Smíšková Anna
Šrámková Anežka Šolcová Eliška
Viková Natálie Vondráčková Josefína
Vokál Matyáš Patočková Anna
Žáček Vít Mihová Kateřina


Dukes Princes Knights
Asatriánová Julie
Bedanová Klára
Bečařová Kristýna
Blažková Adéla
Černá Denisa
Basařová DenisaFišerová Anežka Demeterová Viktorie

Graňáková Kamila Horvátová Julie
Citová Agáta Hájková Linda Hypiusová Kateřina
Doušová Anna Helmichová Zuzana Jožáková Natálie
Dzurková Anna Holá Aneta Linková Matylda
Háková Mariana Laskošová Markéta Lopušanová Viktorie
Ješetová Adéla Miřejovská Andrea Modrá Anna
Kadlecová Klára Pekárková Natálie Možná Natálie
Kaslová Lucie Průcha Jiří Nováková Marie
Kikalová Veronika Smolová Eliška Ouzká Barbora
Linková Magdalena Spilková Marie Pekárková Nikola
Nosková Libuše Volencová Anežka Pospíšilová Denisa
Nováková Michaela Žáková Tereza Vrabcová Michaela
Pavlasová Kateřina
Vyhnal Marek
Luková Kateřina
Číslo 50 – jméno nenahlášeno
Žáková Adéla
Šenová Klára Číslo 58 – jméno nenahlášeno
Švecová Eliška

Viková Valentýna

Vojáčková Magdalena

Vovsová Nela

Zajícová Patricie
Lenz Kryštof


Číslo 54 – jméno nenahlášeno

Číslo 60 – jméno nenahlášeno

Číslo 61 – jméno nenahlášeno




Earls Barons Lords
Bartošová Andrea Bárová Tereza Arnošt David
Bittner Vojtěch Basařová Aneta Bartoňová Aneta
Bouška David Belicová Petra Frühaufová Denisa
Cukanová Adéla Freibergová Anna Hanzlíková Lucie
Čapek David Hunová Barbora Junová Alexandra
Doubravová Kristýna Kašparová Alena Kudláčková Lenka
Dufková Barbora Kleinová Natálie Lakomá Dorota
Itterheimová Lenka Kloučková Sára Lukešová Jana
Jonášová Tereza Kmentová Terezie Martina Marešová
Kalašová Tereza Kolářová Karolína Matušková Tereza
Kalvasová Jaromíra Krátký David Otrošina Viktor
Kolingerová Tereza Kuklíková Barbora Petraturová Dominika
Matfiáková Linda Lehká Anna Polanská Anna
Musilová Žaneta Lopušanová Alexandra Pravdová Viktorie
Nguyenová Zuzana Luxová Eliška Svobodová Dominika
Pechar Jakub Marešová Michaela Svobodová Sára
Potsanorová Nikola Oborníková Ája Štěpánová Tereza
Procházková Martina Pavlovičová Diana Vondrýsková Lenka
Radvanová Renata Salfická Michaela
Rosická Natálie Sejková Anna
Sirochmanová Barbora Stejskalová Julie
Staišová Alexandra Šindlerová Eliška
Vojáčková Barbora Škopová Romana
Vokálová Terezie Šulhánková Viktorie
Volencová Eliška Vejnarová Eliška
Zemancová Sára Velozo Vanesa
Zíma Jakub Vostradovská Tereza

Vrabcová Hana

Zálišová Eliška

DO SKUPINY MINISTRY (DOSPĚLÍ) BYLI PŘIJATI VŠICHNI, KTEŘÍ SE KONKURZU ÚČASTNILI!!!

OMLOUVÁME SE, POKUD JSME NĚKOMU OMYLEM ZKAZILI JMÉNO (KDYŽTAK SE OZVĚTE, OPRAVÍME). DOUFÁME, ŽE JSME NA NIKOHO NEZAPOMNĚLI!!! TĚŠÍME SE MOC NA VŠECHNY!! GO HM!! :-)
Comments