Home‎ > ‎

PŘEDBĚŽNÉ INFO K SOUTĚŽI 21. DUBNA - ČESKÁ LÍPA

přidáno: 14. 4. 2012 11:54, autor: Petra Zelenická   [ aktualizováno 14. 4. 2012 13:39 ]

"Vážení rodiče a tanečníci. Jak jste již někdo postřehl, tak nám pořadatelé Taneční skupiny roku tak trochu zavařili tím, že nám posunuli termín Mistrovství Čech TSR dospělých na termín 21. dubna, kdy současně probíhá Regionální postupové kolo SUT.

Celou noc jsme my dospělí (hlavně trenéři) kvůli tomu nespali a vymýšleli, jak bychom to udělali, abychom byli na dvou místech najednou. Bohužel žádný fyzikální zákon nám to neumožnil a teleport známý ze sci-fi filmů zatím taky nikdo v reálu nevymyslel. :)

Jet na Mistrovství Čech TSR byl náš sen a nám se na něj podařilo postoupit z 1. místa, tudíž naše odhodlání tam jet je o toliko vyšší. Bylo pro nás tedy velmi těžké se rozhodnout, zda kvůli našim ambicím zrušit všem ostatním možnost účastnit se postupovky na MČR a nebo doprovázet svou skupinu na tuto soutěž, ale zase ztratit svůj sen.

Vymysleli jsme proto následující plán a doufáme, že nás v něm všichni podpoříte a my budeme moci v klidu spát.
Všichni, kromě nás dospělých (Ministry) a nejmladších dětí (Babies), jelikož ty by to bez nás určitě nezvládly, odjedou 21. dubna na soutěž do České Lípy. Organizaci tanečníků na této soutěži bude mít na starosti maminka naší trenérky Barči, paní Křivánková, a budou jí pomáhat dvě naše budoucí trenérky Anitka a Barča z Lordů. Pokud se týká organizačních věcí zákulisních (prezence, CD apod.) s tím nám pomůže naše dobrá kamarádka ze skupiny Tutti Frutti (Česká Lípa) a oslovíme případně i další naše dospělé, kteří s námi nevystupují, aby na soutěž jeli a na vše dohlédli.

Na maminku organizátorku vám samozřejmě dáme kontakt a vše bude probíhat naprosto stejně, tak, jako vždycky. Děti budou mít prostorové zkoušky, potom vystoupení, vyhodnocení a poté si je můžete odvézt domů, s tím, že to oznámíte odpovědnému člověku. Pokud byste měli strach, že vaše dítě bez nás nezvládne tancovat, pak se můžete uklidnit. Všechny děti, které na soutěž vysíláme jsou naprosto samostatné a mají naši důvěru. Jinak bychom je do takto těžkého boje nepustili. Věříme, že se najdou i rodiče, kteří budou chtít s hlídáním pomoci. Takové samozřejmě vítáme. :)

A vám tanečníkům vzkazují vaši trenéři: Rozbalte to tam jako nikdy předtím!! Bez nás, ale za nás a hlavně za sebe! Ukažte, že nejste žádný másla! Ať jsme v té Praze v klidu a chodí nám jen smsky o tom, jak jste byli skvělí a kolik už máte medailí!!

A nebojte se! Pro nás jste nejšikovnější na světě a my vám věříme, jak nejvíc můžeme!!! Vy to dááátee!!!!!!

Comments