Home‎ > ‎

PODPORUJEME JEDEN SVĚT V DĚČÍNĚ

přidáno: 4. 3. 2011 9:58, autor: Petra Zelenická   [ Aktualizováno 5. 3. 2011 8:37 uživatelem Radek Špáta ]
Naše taneční rodina se letos rozhodla podpořit mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech JEDEN SVĚT, který v Děčíně pořádá občanské sdružení Zelená pro planetu.

Proč?
Je to jednoduché. Jsme si vědomi toho, jak je důležitá je spravedlnost, úcta, pokora a respekt. Jsme vděčni za to, že máme co jíst, kde spát, že se můžeme vzdělávat ....
Pro nás, tanečníky, je nesmírně důležitá svoboda. Svoboda hudební, taneční, svoboda těla i duše, pohybu, vlastního rozhodování, vyjádření toho, co cítíme...... lidská svoboda. Uvědomujeme si, že ne vždy a ne všude však lidé tuto svobodu mají. Nedokážeme si představit, že by nám někdo diktoval na jakou hudbu máme tančit, co máme tančit a pro koho a nutil nás tvořit choreografie oslavující nějakého mocnáře.

My svou energii využíváme jinak!!! Tvoříme společnost, kde respektujeme jeden druhého, podporujeme se. Chceme víc, než jen materiální požitky. Nechceme jen přežívat, chceme věci prožívat. Zažívat úspěch, ale i porážku, radost i smutek, smích i pláč.... a to vše SVOBODNĚ!

I VAŠE ENERGIE JE POTŘEBA JINDE!
Podpořte Jeden svět v Děčíně alespoň svou návštěvou!!


Více na www.zelenaproplanetu.cz
nebo na www.facebook.com/jedensvetdecin