Home‎ > ‎

NÁBOR A KONKURZ

přidáno: 8. 5. 2012 2:54, autor: Petra Zelenická   [ aktualizováno 8. 5. 2012 5:21 ]
Tak a je to tady!! Nyní máte jedinečnou možnost stát se členy naší velké taneční rodiny! Stačí jen přijít a zatančit! Není důvod se ničeho obávat. Pokud tě baví tanec, máš rád/a moderní hudbu a chceš se něco nového naučit, zažít něco, cos ještě nezažil/a, poznat co je to opravdová legrace, ale i dřina, ale hlavně pokud chceš poznat prima partu, tak neváhej a přijď! U nás najdeš vše. V naší skupině se budeš moci učit od zkušených lektorů, kteří se pravidelně školí a učí od těch nejlepších lektorů v ČR a zahraničí. Máme zkušenosti s lektory z USA, GB, BRA, ITA apod., kteří spolupracovali s hvězdami jako je Lady Gaga, Madonna, Justin Timberlake, atd. Veškeré zkušenosti, které  naši lektoři takto nasbírají, pak předávají dále svým tanečníkům. Navíc i ty budeš mít možnost jet s námi na taneční kempy, kde se s nimi můžeš setkat a učit se od nich!  Přijď a vytvoř s námi tým, o kterém se bude mluvit!
Kdy? 28. května
Kde? Her Majesty Dance Centrum (budova ČVUT, KOKOS)
         mapa zde (vstup zadním vchodem, naproti Dlouhé jízdě)

S sebou:
  •  věci na převlečení včetně obuvi na sál,
  •  pití
  •  dobrou náladu a chuť tančit


Proč nábor a konkurz???

NÁBOR - pokud to bude v našich možnostech, budeme se snažit přijmout všechny zájemce, kteří k nám dorazí. Každý si zaslouží dostat šanci naučit se něco nového a ukázat snahu!

KONKURZ - po dobu náboru bude na vaše výkony dohlížet odborná porota z řad našich lektorů, která posléze rozhodne o vaší pokročilosti v tanci a zařadí vás dle toho do příslušné výkonnostní skupiny.


Ostatní informace najdete v našem letáku!Comments