Home‎ > ‎

INFO K SOUTĚŽI 28. DUBNA - ČESKÝ DUB

přidáno: 23. 4. 2012 14:07, autor: Petra Zelenická   [ aktualizováno 25. 4. 2012 11:16 ]
Účastníci: Babies, Knights, Princess, Barons, Lords, Ministry

Odjezd: 9,00 hod od autobusového nádraží

Návrat: cca 20 hod. (O přesném času návratu budeme rodiče informovat)

ŽÁDÁME RODIČE, kteří jedou fandit svým dětem, zda by je nemohli s sebou vzít autem. Máme totiž problém s tím, že nás je na soutěž nahlášeno 73 tanečníků a autobus máme jen pro 50 tanečníků. Vlakové a autobusové spojení do Českého dubu je velice špatné a tak je téměř nemožné se tam dostat včas. Pokud byste nám tedy vypomohli tím, že byste své děti na soutěž odvezli, budeme Vám velmi vděční. Jinak by to znamenalo, že bychom muselo objednat další autobus, a to by se nám hodně prodražilo. V nejhorším případě by některé děti na soutěž nemohly jet. O tom, zda vezete své dítě autem nás prosím neprodleně informujte na tel. 777 820 492

Zároveň Vás žádáme, abyste si v případě, že v Dubu budete, své dítě po vystoupení převzali do své péče a my se mohli věnovat dalším dětem. Pokud se do Dubu nemůžete dostavit, pak musíte počítat s tím, že návrat bude ve večerních hodinách!

Pokud se rozhodnete jet do Dubu autem, přijeďte na místo nejpozději do 10,30 hod. V 11,00 hod mají děti prostorové zkoušky. Začátek soutěže je ve 13,00 hod, mini děti půjdou mezi prvními.

S sebou:

 - kostým (všechny jeho části)
 - 200 Kč na startovné a dopravu
 - jídlo a pití
 - kartičky pojištěnce (kopie)

Místo konání soutěže:
sportovní hala ZŠ Český Dub
ZŠ Komenského 46

mapa zde

Pokud byste měli strach, že netrefíte můžete jet za našim busem. :-D


Comments