HER MAJESTY‎ > ‎

Základní informace

Naši taneční skupinu si my, její tanečníci, dovolujeme nazývat rodinou Her Majesty. Naše rodina čítá přibližně 70 členů ve věku od 5  let a abychom si všichni dobře rozuměli, vytvořili jsme si rodinné podskupiny podobného věku. Celkem jich je 7. Mezi sebou se snažíme vycházet, mít se rádi, podporovat slabší a mít za vzory ty zkušenější. Zkrátka respektovat jeden druhého. Nemáme rádi faleš, pokrytectví, lež a závist. Naopak máme rádi upřímnost, legraci a srdečnost. Snažíme se být nejen dobrými tanečníky, ale také dobrými lidmi. K tanečnímu zdokonalování nám pak pomáhají lektoři naši i cizí, čeští i zahraniční. Každý rok připravujeme nová taneční vystoupení pod vedením našich lektorů a choreografů, pilně trénujeme, dřeme, ale také se smějeme, bavíme se, ale hlavně ... TANČÍME!!! Doufáme, že se Vám naše vystoupení budou líbit a podpoříte nás, buď jako tanečníci nebo jako fanoušci!


Tanec je pro nás vším, je to náš život, naše láska, ale občas i strast a trápení. Zkrátka vše, co k životu patří.

Takto se o tanci vyjádřili někteří naši tanečníci:

.... tanec je součást mého života, součást mého dne součást mého srdce... tanec mě naplňuje, uvolní, pobaví. V tanci si můžu splnit svá přání, vybít se, přijít na jiné myšlenky... v mém žebříčku hodnot je tanec na 1. místě a proč ?? protože tancuji pro své srdce, zavřít oči a vnímat jen hudbu a pohyb svého těla ... vědět že je furt co zdokonalit, že je pořád něco nového... Tanec bych nevyměnila za nic na světě... bez něj bych byla prázdná. Život bez tance je jako vyschlá poušť, jako růže bez okvětních lístku... slovo tanec se nedá vyjádřit slovy jen pocity!

... tanec je svět, do kterého můžu utéct a zapomenout na všechny starosti. Jsem jen já a moje tělo a můžu dělat cokoliv budu chtít.

... tanec je pro mě uvolnění pro duši.

... tanec pro mě znamená svobodu, čistotu, čas, kdy nemusím myslet na strasti a problémy. Tancem dokážu vyjádřit i skryté pocity. S tou správnou hudbou vytváří dokonalost. V tanci jsem vždy sama sebou, nijak mě neomezuje, neříká mi, jak se mám tvářit či jak se chovat, co si myslet. Můj tanec vyjadřuje mě samotnou. Smích, pláč, radost, smutek, agresi, empatii, klid, rozčilení.... to vše dokáži vyjádřit tancem.... beze slov.... mnou samou.

... tanec je můj nejlepší přítel i v těch nejhorších chvílích, protože do něj můžu vrýt všechny své radosti, výčitky, smutky i trápení....
Věkové kategorie:
5 - 49 let

Taneční kategorie:
děti, junioři dospělí

Taneční discipliny:
street dance, street dance show

Taneční úroveň:
začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí

Obsah výuky:

základní, mírně pokročilá a pokročilá výuka prvků a technik street dance

Možnost získání členství:
na základě účasti na náboru či konkurzu
nebo po dohodě s trenérem příslušné kategorie