Barons‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Víkendové soustředění 29. - 30. prosince 2011

přidáno: 19. 12. 2011 13:46, autor: Eva Jurčová   [ Aktualizováno 21. 12. 2011 11:41 uživatelem Petra Zelenická ]
Ahoooj Moje zlatíčka :-* Ve dnech 29.12 - 30.12. proběhne soustředění juniorů - Barons.
Začátek: čtvrtek 14:00 hod
Konec: pátek 14:00 hod

Budeme pracovat na vystoupení, učit se nové sestavy, zaposilujeme si =P což my rádi, že? =D Budeme pracovat celý den, ale samozřejmě s pauzami a nějakým časem na občerstvení =) 

Sraz budeme mít ve 14:00 hodin před ČVUT u hlavního vchodu do budovy. 

KAŽDOPÁDNĚ JE TOHO SOUSTŘEDĚNÍ PRO VŠECHNY POVINNÉ - BUDE SE PRACOVAT NA VYSTOUPENÍ ! ! !

K večeři si objednáme pizzu od Maria (Staré město). Hodím sem ceník, aby každý věděl, kolik si má předem vzít peněz - samozřejmě jste už ,,dospělí´´ a peníze od vás vybírat nebudu =). Stačí, když je přinesete 29.12. =) Dovoz pizzy je zdarma ! ! ! Máme tedy zajištěnou jenom večeři, snídani si ráno obstaráme sami, proto si každý vezme navíc 20Kč (skočíme si ráno do krámu pro čerstvé rohlíky) =P Vezměte si tedy dostatek jídla a TEKUTIN na zbytek dne ! ! ! Bude k dispozici varná konvice, takže si můžete přinést čajíček nebo kafíčko (hrnečky s sebou).

V pátek začne trénink kolem 9:00 hodin. 

S sebou: dostatek teplého oblečení na spaní, karimatku (ideálně nafukovací matraci), spacák, deku, mýdlo, ručník, kartáček na zuby s pastou, dostatek tekutin a jídla, oblečení a obuv na tréninky, peníze podle výběru pizzy + 20Kč na snídani (pizzu můžete mít do dvojic, podle toho, jak se dohodnete)

Moooooc se na vás těším =P pořádně si to užijeme ! S sebou samozřejmě dobrou náladu ! ! !

Comments